Cenník

MINI FOTENIE

45 minút fotenia v peknom prostredí v Bratislave. Dodám vám mailom 3 fotografie, každú v dvoch formátoch – optimalizované pre IG a pre FB.

Cena: 45. €Ak si vyberiete viac fotiek, každá ďaľšia stojí 15€.

RODINA / PORTRÉT  V EXTERIÉRI + TLAČ
Fotografovanie rodinných portrétov, tehuliek, bábätiek, detí alebo rodín v exteriéri, alebo priamo u Vás doma.Po fotení si z náhľadov vyberiete minimálne 8 fotografií, ktoré  upravím a vyretušujem. Fotky vám  odovzdám elektronický a tiež vytlačené farebne stálou tlačou vo veľkosti 10*15 cm.
Cena: 100€. Ak si vyberiete viac fotiek, každá ďaľšia stojí 8€. Pri ceste do vzdialenej lokality si účtujem poplatok za dopravu 0,20 €/km.

UMELECKÉ FOTENIE
Fotografovanie v exteriéry. Je nafotených niekoľko stoviek záberov, na viacerých scénach a v rôznom oblečení. Fotenie trvá orientačne okolo 2 hodiny, Vyberiete si aspoň 4 jedinečné zábery,  ktoré sú ďalej vysokokvalitne manuálne retušované.
Cena: každá fotografia stojí €30 €.

– – –

SVADBA.

Fotografie zo svadby dodávam v peknej drevenej škatuľke, kde je USB so všetkými fotografiami  a výber fotografií  vytlačených farebne stálou tlačou (100 rokov bez zmeny farieb)  vo veľkosti 10*15 cm. V prípade záujmu či zlého počasia je možné fotiť v ateliéri v Bernolákove.

Svadobné párové fotenie – EXTERIÉR – 130 €:
Fotenie ideálne trvá 2-3 hodiny, ale často je potrebné upraviť dĺžku podľa priebehu svadobného dňa.  V cene  je 30 ks upravených foto dodaných na USB a súčasne z nich aj 15 ks vytlačených. Ak chcete  viac fotiek, každá ďaľšia stojí 8€.

SVADOBNÝ OBRAD – poskladajte si svoj balík:
A. PRÍPRAVA NA SVADBU + PYTAČKY – 160 €
Fotenie príprava nevesty/ženícha, rodiny, hostiny, odobierka nevesty od rodičov
Fotenie začína 5 a viac hodin pred obradom. Upravených fotografií bude minimálne 40 ks a budú dodané na USB a minimálne 8 vytlačených.

B.SVADOBNÝ OBRAD – 160 €
Fotografovanie páru počas obradu – príchod, obrad, gratulácie, skupinové fotografie. Upravených fotografií bude aspoň 40 ks a minimálne 8 vytlačených.

C. MALÁ SVADOBNÁ HOSTINA – 130 €
Fotenie trvá prvé 3 hodiny hostiny – gratulácie, prvý tanec, večera, spoločné a skupinové fotografie. Upravených fotografií bude aspoň 80 ks a budú dodané na USB a k tomu 15 ks  vytlačených fotografií.

D. VEĽKÁ SVADOBNÁ HOSTINA – 230 €
Fotenie trvá do 01,00 hod. nasledujúceho dňa.
Upravené fotografie budú v počte minimálne 200 ks budú dodané na USB a k tomu aspoň 25 ks vytlačených fotografií.